fbpx

Політика конфіденційності

Spot 23 детейлінг Політика конфіденційності

1. ВСТУП

Spot23 (далі “Ми” або “Наш”) зобов’язується захищати вашу конфіденційність. Ця Політика конфіденційності розкриває, яким чином ми збираємо, використовуємо, передаємо і зберігаємо вашу особисту інформацію при використанні нашого веб-сайту (далі “Сайт”). Будь ласка, уважно ознайомтеся з цією політикою, щоб розуміти, як ми обробляємо і захищаємо вашу інформацію.

2. ІНФОРМАЦІЯ, ЩО ЗБИРАЄТЬСЯ

2.1 Особиста інформація: Ми можемо збирати особисту інформацію, таку як ваше ім’я, адреса електронної пошти, номер телефону та інші дані, які ви надаєте добровільно при заповненні форм на Сайті.

2.2 Інформація, що збирається автоматично: Ми також можемо автоматично збирати інформацію, таку як IP-адреса, дані про використання Сайту, технічну інформацію про пристрої, браузери та місцезнаходження.

3. ЦІЛІ ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

3.1 Ми використовуємо зібрану інформацію для надання послуг, опрацювання запитів, забезпечення безпеки Сайту і поліпшення користувацького досвіду.

3.2 Ваша особиста інформація також може використовуватися для надсилання вам інформації про наші послуги, акції та новини, якщо ви дали згоду на отримання таких повідомлень.

4. ЗБЕРІГАННЯ ТА ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

Ми вживаємо заходів для забезпечення безпеки вашої інформації. Ваші особисті дані зберігаються в захищених середовищах, і до них має доступ обмежена кількість уповноважених осіб.

5. ПЕРЕДАЧА ІНФОРМАЦІЇ

Ми не передаємо вашу особисту інформацію третім особам без вашої згоди, за винятком випадків, передбачених законом.

6. КОНТРОЛЬ ТА ОНОВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ

6.1 Ви маєте право запросити доступ, виправлення або видалення своєї особистої інформації, зв’язавшись з нами за вказаними контактними даними.

6.2 Ви також можете відмовитися від отримання маркетингових повідомлень, дотримуючись інструкцій у кожному повідомленні.

7. ЗМІНИ В ПОЛІТИЦІ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ми залишаємо за собою право вносити зміни до нашої Політики конфіденційності. Будь-які зміни будуть розміщені на цій сторінці із зазначенням дати останнього оновлення.

8. КОНТАКТИ

Якщо у вас є питання або коментарі до нашої Політики конфіденційності, зв’яжіться з нами за контактами вказаними на сайті.